Recenze od cvičenců FitBoxu Kladno

Bára Somolová 25let, Kladno: Na fitbox k Dance, Lukymu a Arance chodim uz pres dva roky a stale me to neomrzelo, nejenom že je FITBOX skvely sport, u ktereho se clovek dost dobre zapoti, zbavi stresu a odchazi s dobrou naladou, ale je to i lidma, kteri to tam vedou! FITBOX Kladno je jedna velka rodina, ktera stale prijima nove prirustky =).

Aťka Fialková 52let, Kladno: Aby nedocházelo k omylu, že je to jen pro mladé, hubené a zdatné sportovce...je mi přez 50 a cca před třemi lety jsem se dobelhala o dvou holích, nejen s bolestmi zad, ale i duše. Díky Danče, tomu jaký je to člověk, mám dneska nejen o 15 kilo méně, ale běhám jak Zátopek :-). Navíc díky pozitivní energii, která tu přìmo tryská se na hodiny těším, protože vìm, že mi pak bude až neskutečně dobře. Děkuji vám, že jste ♡

Dana Levá 35let, Vinařice: Do Fit Box Kladno jsem začala chodit před necelými dvěma roky. Absolvovala jsem několik soukromek s Dančou, ze kterých jsem byla nadšená a samotnou mne překvapilo, že mě skutečně baví se hýbat. Danča je skvělá a nekompromisní trenérka. Současně se soukromkami jsem začala chodit i na hodiny Aranky a zjistila jsem, že sport může být a je zábavný :) Děkuji, že jste mne naučili pozitivnímu přístupu ke sportu :)

Monika Motejzíková 38let Kladno: K Danče chodím převážně na Body Ball a moc mě to baví. Je úžasné, jak můžete posílit celé tělo „jen“ pomocí gymnastického míče. Navíc je nás na hodině jen 10, takže se nám může Danča plně věnovat. Baví mě i to, že nám „trenérka“ do již známých cviků často přidá nějaký nový další i z jiných sportovních odvětví. Nejen, že si dobře zacvičíme, ale též se zasmějeme a vždycky odcházím s dobrou náladou. U Danči jsem byla i na „soukromkách“ - mohu jen doporučit. Danča Vám přesně řekne, který sval cvičíte a proč a jak nejefektivněji procvičit celé tělo, zbavit se bolesti a dát svalům ten správný tvar. Takže, kdo se chcete cítit FIT, jste na správné adrese!!! Rozhodně doporučuji. :o)

Silvie Papicová, Kladno: Dlouho jsem hledala cvičení, které by mi vyhovovalo a našla jsem ho až tady ve Fitboxu Kladno. Díky Danči a Lukašovi a jejich přístupu k lidem se sem stále ráda vracím. Člověk si tu dá pořádně do těla ale odchází s úsměvem:) Díky celému kolektivu!!

Nicky Kocourková 21let, Kladno: Trvalo mi dlouho se dokopat na hodinu fitboxu, ale jsem moc ráda, že se tak stalo. Pokaždé z hodiny odcházím s dobrým pocitem, že jsem něco udělala, jak pro své tělo, tak pro sebe. Nejde jen o cvičení, ale žasnu i nad tím jaká je zde přátelská atmosféra a zábava. Danča je skvělá trenérka, která vás dokáže motivovat, a přitom z vás dostane při hodinách maximum :)

Hanka Hašková 36let, Kladno: FitBox Kladno mohu jen doporučit !!! Záleží opravdu na každém z Vás zda chcete sedět u televize nebo udělat něco pro své tělíčko .o) Danča Vám k tomu dá i kousek svého srdíčka a tento přístup se dnes vidí málo kde. Dančo moc děkuji!!!

Kateřina Pavlátová Slaný: Heslo "Chceme, abyste se cítili lépe..." je myslím naprosto trefné a pro mne vystihuje celou mentalitu tohoto "fitka". Je to první typ cvičení, u kterého jsem vydržela déle než jednu pernamentku :), což je zásluha neskutečně milého a povzbudivého týmu FITBOX Kladno - takže díky, že tu pro nás jste ;-)

Klára Aulická, Kladno: Fitbox je super, doporučuji všem , kteří se chtějí hýbat, já chodím pro zábavu a uvolnění od stresu. S Arankou se člověk zasměje tak, že neví z čeho ho vlastně to břicho bolí :) Moc se těším až mi zdravotní stav dovolí se opět účastnit.

Monika Krejčová Tomasová 34let, Kladno: Ahojky na fitbox chodím rok a musím říct že je vše opravdu jen na nás. Aranka Danča i Lukáš z vás velmi příjemně dostanou vše. Pokud jsem chodila pravidelně dala jsem dolu 20kg bez diety. Po prvé jsem měla děsný strach stará a tlustá ale všichni jsou super a pro všechny je čas začít teď. Slibuji že se polepším v docházce protože se po pravidelných hodinách cítím moc fajn. Monča

Martina Taubrová, Kladno: K Danče už chodím cvičit na soukromé hodiny více jak rok. V minulosti jsem vyzkoušela více trenérů, ale teprve tady jsem našla to pravé. Osobní přístup, ale také profesionalitu a široký záběr. Jsem ráda, že Danča pracuje zrovna u nás ve městě a doufám, že tento rok pro mne bude s ní stejně úspěšný jako minulý.

Ivana Musilová, Kladno: Doporučuji všem nadšencům každého věku, kteří si chtějí máknout, cvičení na míčích. Je pro všechny věkové kategorie (i pro ty nad 50, jako jsem já:), trenérka Danča skvělá, opravuje, instruuje, jak to má být:). Iva Musilová

Jitka Komárková 24let, Kladno: První hodina, kterou jsem navštívila byl "kruháč" pod vedením Danči. Super cviky, časové rozvržení a našel se i čas na vysvětlení a doladění techniky. Pokud hledáte cvičení, na kterém spalujete, posilujete a učíte se novým věcem, je to právě pro VÁS. :) PS: obrovské plus v pozitivitě trenérů, bez úsměvu na rtech se necvičí:)

Petra Neumannová, Kladno: Fitbox je super věc v dnešní uspěchané době. Na hodině se krásně vybiju a nabiju zároveň. K tomu mi dopomáhá super hudba i lektoři. Danča i Aranka jsou nezmaři, moc se mi tu líbí. Motto: chceme, abyste se cítili lépe je trefné a moc se mi tento přístup zamlouvá. Stejně jako to, že lektorům není lhostejné, zda máme správný postoj, stažená ramena, přitaženou pánev apod. To mooc chválím! :-) Díky Petra

 

 
 

Knihu od trenérky Danči: 

NAJDEŠ ZDE

kniha nechci chybovat

Kontakt

FitBox Kladno osobní tréninky
Dr. Vrbenského 33
Kladno
27201

775 05 88 78