Co vše cvičíme ve Fit Box Centru Kladno...

( rozvrh hodin ZDE,   rezervace na hodiny ZDE )

  • FITBOX - různé techniky převzaté z kickboxu, které provádíme do boxovacích totemů
  • FITBOX BASIC - forma fitboxu pro úplné začátečníky, ale i pro ostatní, kteří se chtějí více zaměřit na techniku
  • FITBOX problémové partie - naše nová posila Verča vám dá pěkně do těla.Hodina má pěkný spád, mění se tempo a dinamika pohybů.Rozhodně se nebudete nudit a kousek oblečení nezůstane suchý! Hodina je zaměřena na problémové partie (zadeček, stehna a bříško).
  • FITBOX KRUHÁČ - v hodině kruhového tréninku budeme intenzivně střídat AEROBNÍ zónu, kde se budeme věnovat klasicky technikám fitboxu a POSILOVACÍ zónu, kde budeme posilovat různé partie těla.Tyto dvě zóny se mění cca po dvou minutách, ale každý trénink je trošku jiný.Využijeme lapy a blok, Danča Vám krásně pomůže s technikou a dohlídne na správné provedení všech cviků.Nečekají vás žádné težké kombinace, ani nebudeme cvičit do hudby.Jaké si zvolíte tempo je pouze na vás!Pohlídáme si tepovou frekvenci, takže když budeme chtít, zatočíme s tuky nebo se hodíme do super fyzičky!Určitě vyzkoušejte!!! Další info ZDE!
  • BODY BALL - cvičení na velkých míčích a zdravé posilování, vhodné pro všechny, kteří chtějí dokonale zpevnit svalový korzet a posunout hranice svých možností zase o kus dále
  • SOUKROMÉ HODINY NA MÍRU - Na soukromé hodiny se specializuje trenérka Danča (Dana Hrmová). Více infoemací a soukromé hodině s Dančou nalezenete  ZDE! 
  • ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ - cvičení ve volném tempíčku, vhodné naprosto pro každého, zbavíme se bolesti zad a příjemně procvičíme a protáhneme všechny svalové skupiny
  • JÓGA - s paní Blankou Winterovou, vhodná i pro úplné začátečníky
  • A pořádně se obouváme do severské chůze, aneb NORDIC WALKING - na cca hodinové procházce se nadýcháme čerstvého vzduchu, narovnáme hřbet a shodíme nějaké to kilíčko v příjemném tempu.Malinko probudíme i jiné svaly, než jsme doposud používali a ve speciální RANNÍ HODINĚ si na závěr zacvičíme Pět Tibeťanů pro krásnější den (kdo bude chtít samozřejmě)...více info v záložce Nordic Walking.

FitBox KRUHÁČ

FitBox s Arankou

Jóga

Fit Box

Fit Box Basic

Fit Box Kruháč

Soukromé hodiny na míru

Gymnastický míč - Body Ball

Kontakt

FitBox Kladno osobní tréninky
Dr. Vrbenského 33
Kladno
27201

775 05 88 78