Mix pro chlapy ve FitBoxu Kladno

Sportovní centrum v Kladně FitBox Kladno

Hodina mix pro chlapy je vyplněna opravdu "mixem" všeho možného :-) Vyzkoušíš si prvky Kick-boxu, jiu-jitsu, posilování s vlastní vahou těla, posilování s činkami, balanční pomůcky, tabatu, ale i velmi nestandardní cvičební praktiky, které by tě v životě nenapadly. Zjistíš, že to jen vypadá nemožně a přitom (když chceš) se dá vše zvládnout! Tvoje fyzické i psychické schopnosti se posunou kupředu, shodíš několik kilogramů a získáš fyzičku, o které se ti ani nesnilo!

Ve sportovním centru FitBox Kladno využíváme TRX a 20kg zátěžovou vestu!

Potkáš se například na hodině s týpkem (Petr Duchek-facebook profil ZDE), který dříve znal jen alkohol a počítač :-) Myslel si, že je takto spokojen, jen do té doby, než dorazil k nám do FitBoxu Kladno :-) Získal u nás sebevědomí a nechal nám tady na oplátku cca 30kg "špeků" :-) Je to tak! Zhubnul o 30kg, získal super fyzičku, pěknou postavu a jede dál... :-) 

Hodina mix pro chlapy v našem sportovním centru FitBox Kladno je vhodná úplně pro každého! Sám si zvolíš náročnost a počet opakování... Dokonce mezi nás občas dorazí slečny, které hledají opravdu "hustý" trénink.. Doraž mezi nás vyzkoušet nestandartní trénink na Kladně :-)

  • Pondělí od 17:00hod
  • Čtvrtek od 17:00hod

Online rezervace ZDE!

Kontakt

FitBox Kladno osobní tréninky
Dr. Vrbenského 33
Kladno
27201

775 05 88 78