Potraviny, které ničí vaše zdraví

22.02.2014 11:39

Chcete být zdravý a fit? Vyhněte se těmto potravinám...

Pokud chcete být v opravdu dobré kondici a těšit se pevnému zdraví, pak byste se měli následujícím položkám ve svém jídelníčku raději vyhnout!

 • Nejhorší zdroj SACHARIDŮ: Bíle pečivo - Proč? Bílé pečivo obsahuje rychle stravitelné sacharidy (to jsou ty špatné!) a prakticky žádné živiny.
 • Nejhorší zdroj BÍLKOVIN: Americký sýr - Proč? Tento protiklad klasického sýru prošel náročným zpracováním a patří mezi nejtučnější sýry s největšším podílem sodíku!
 • Nejhorší zdroj TUKŮ: Rostlinný olej - Proč? Levné rostlinné oleje jsou vyráběny ze sóji nebo obilí, obsahuje hodně záněty způsobujících látek a ve vašem jídelníčku nemají co pohledávat. Držte se raději zdravějších verzí, jako je olej olivový nebo kanolový.
 • Nejhorší ZELENINA: Ledový salát - Proč? Mezi ostatími druhy zeleniny je ledový salát, co se týče obsahu živin, naprostým outsiderem. Mnohem lépe uděláte, když mezi listovou zeleninou zvolíte nějakou s tmavší barvou listů.
 • Nejhorší OVOCE: Konzervované broskve - Proč? Konzervované ovoce je většinou plné cukru a obsahuje jen málo živin. V porovnání s ním je mražená forma výrazně lepší.

Doporučte článek kamarádům, nejspíš je s článkem překvapíte! :-)

Mrkni také na zdravé palačinky.

 
 

nebezpečné potraviny

 

Zpět

Vyrovnání dysbalancí zad

 • 24.08.2013 17:43

  Myslete na své tělo

  Každý den slýchávám od svých klientů a nejen od nich, jak mají (převážná většina z nich) sedavé zaměstnání a tak je bolí za krkem.Bohužel je to již dnes všední problém a já vám na to mohu doporučit jedinou věc.MYSLETE NA SVÉ TĚLO! Aby vás za krkem nebolelo, je to otázkou držení těla a pokud celý...

 • 24.08.2013 17:32

  Největší chyba doktorů

  Trpěla jsem na bolesti zad a blokace v oblasti kříže už téměř od svých 12ti let.Od té doby jsem si prošla spoustou vyšetření a následných rehabilitací.Až po tolika letech, kdy jsem se nad tím sama začala zamýšlet a osobně se vzdělávat, bych byla raději, kdybych doktorské rady neposlouchala.Tím...

Kontakt

FitBox Kladno osobní tréninky
Dr. Vrbenského 33
Kladno
27201

775 05 88 78

maskot fitboxu kladno

Maskot FitBoxu Kladno ÁGNES